با سلام و احترام، موقتا فروش دانلودی نداریم، در حال انتقال دیتا به سرور جدید هستیم :)

بهترین روش آموزش زبان انگیسی در سال 1402

هرساله روش های مختلفی برای آموزش زبان انگلیسی ارائه می شود؛ اما اکثر این روش ها از کیفیت بالایی برخوردار نبوده و زبان آموز پس از مدتی دور شدن از محیط انگلیسی دچار مشکل می شود، و عملا نمی تواند در محیط واقعی به زبان انگلیسی صحبت کند !

انسان وقتی در مسیر اشتباه گام بر میدارد هرچقدر هم که پشتکار داشته باشد، انرژی اش هدر رفته و سرانجام به هدف نهایی نمی رسد.

در یادگیری زبان انگلیسی هم بسیار ضروری است که بهترین روش انتخاب شود.

 

شما را با 4 مهارت اصلی انگلیسی آشنا میکنیم :

  • خواندن (Reading)
  • نوشتن (writing)
  • صحبت کردن (speaking)
  • شنیدن (listening)

هر زبان آموز باید منبع مناسبی برای یادگیری دستور زبان (گرامر) انتخاب کند که بهتر است این کار را به متخصصان این حوزه بسپارد و بعد از آن باید یک محیط انگلیسی برای خود شبیه سازی کند. محیطی که در آن انگلیسی را بشنود ، بنویسد ، بگوید و بخواند.

برای انگلیسی کردن محیط زندگی لازم است که فرد داستان انگلیسی بخواند ، فیلم انگلیسی ببیند ، آهنگ انگلیسی گوش بدهد. متن انگلیسی بنویسد و در نهایت انگلیسی مکالمه کند.

و همه این موارد باید هم سطح با دوره آموزشی که در حال گذراندن آن است اتفاق بیفتد چه خود آموز ، چه زیر نظر مدرس.

 

آموزش انگلیسی به روش زبان مادری

همانطور که یک کودک با قرار گرفتن در معرض زبان مادری، به آن زبان مسلط می شود می توانیم برای آموزش انگلیسی بزرگسالان هم از این روش کمک بگیریم با این تفاوت که در سطح های بالاتر ذهن فرد بزرگسال به ترجمه نیاز پیدا می کند و از آنجایی که ذهن فرد بزرگسال را نمی توان با کودک مقایسه کرد، پس مسلما سرعت یادگیری بزرگسال کمتر از کودک است.

چه بهتر که در سنین کودکی یادگیری زبان انگلیسی شروع شود تا فرد دو زبانه شود یعنی مانند یک انگلیسی‌ زبان ، فکر کند و صحبت کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *