آموزش انگلیسی با کارتون

نقش کارتون انگلیسی در آموزش کودکان

 

آموزش انگلیسی با کارتون
آموزش انگلیسی با کارتون

 

 

آموزش انگلیسی با کارتون یکی از بهترین روش‌های یادگیری زبان دوم به کودکان است. مناسب ترین زمان آموزش زبان انگلیسی برای کودکان سن 2 تا 6 سالگی است. با توجه به اینکه یادگیری زبان در سنین پایین کمی دشوار است، از این رو لازم است از شیوه‌های جذاب ‌جهت راحت تر شدن امر آموزش استفاده کرد. آموزش انگلیسی با کارتون روشی کاربردی و جالب برای کودکان دلبند شما خواهد بود. استفاده از کارتون در امر آموزش انگلیسی فواید فراوانی دارد. برای آشنایی بیشتر با نقش کارتون انگلیسی در یادگیری کودکان با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.

 

فواید استفاده از کارتون انگلیسی در آموزش کودکان

مشاهده کارتون انگلیسی در بحث یادگیری کودکان چه تاثیری دارد؟ برای پاسخ به این سوال باید گفت که کارتون انگلیسی منبع مناسبی برای آموزش زبان به کودکان به شمار می‌آید. کودکان با مشاهده کارتون آموزشی هم سرگرم می‌شوند و هم کلمات جدید انگلیسی را در قالب مکالمه یاد می‌گیرند. از جمله فواید استفاده از کارتون آموزش انگلیسی برای کودکان به شرح زیر است:

  1. مشاهده کارتون برای کودکان بسیار سرگرم کننده است. بنابراین آموزش انگلیسی به کودکان از این راه می‌تواند بحث خسته کننده آموزش را به موضوعی لذت بخش تبدیل کند.
  2. کودکان با مشاهده کارتون انگلیسی می‌توانند نحوه استفاده از زبان در محیط واقعی را نیز بیاموزند. یادگیری به این روش باعث می‌شود کودک از آموزه های خود در طول زندگی روزانه نیز استفاده کند.
  3. یادگیری زبان از طریق کارتون انگلیسی به افزایش قدرت گفتاری و شنیداری کودک نیز کمک می‌کند. تحقیقات نشان می‌دهد که سرعت یادگیری در کودکان بیشتر از بزرگسالان است. به همین دلیل مشاهده کارتون آموزش انگلیسی به یادگیری زبان به شکل طبیعی کمک خواهد کرد. کودک پس از چند دوره مشاهده کارتون آموزشی قادر خواهد بود مانند یک انگلیسی زبان، انگلیسی صحبت کند.

 

کاتون انگلیسی
کاتون انگلیسی

 

مراحل آموزش انگلیسی با کارتون برای کودکان چیست؟

یک سری مراحل جهت آموزش زبان انگلیسی با کارتون وجود دارد که باید رعایت شوند. همان قدر که انتخاب روش مناسب آموزش زبان انگلیسی به کودکان اهمیت دارد، استفاده اصولی از شیوه‌های آموزشی نیز تاثیرگذار است. به نظر شما برای استفاده از کارتون جهت آموزش انگلیسی به کودکان باید چه مراحلی را طی کرد؟

کارتون را مناسب با فرزندتان انتخاب کنید

ممکن است این مرحله برای والدین بسیار راحت به نظر برسد اما در امر انتخاب کارتون انگلیسی برای کودکان باید دقت کرد. برای انتخاب کارتون باید علایق فرزند خود را در نظر بگیرید. همچنین کارتون آموزش انگلیسی باید با سن کودک متناسب باشد تا به یادگیری او کمک کند. والدین باید بدانند که برای هر رده سنی کودکان کارتون آموزش انگلیسی مناسب وجود دارد.

برای کودکان کارتون دو زبانه پخش کنید

کارتون انگلیسی برای کودکان تهیه کنید که زیر نویس انگلیسی داشته باشد،این امر آموزش کلمات جدید را آسان تر خواهد کرد. پیشنهاد می‌شود برای نمایش کارتون آموزش انگلیسی از نرم افزارهای حرفه‌ای نظیر Netflix استفاده کنید. این نرم افزار امکانات پیشرفته مانند مکث فیلم به صورت خودکار، نمایش زیر نویس و… جهت مشاهده فیلم در اختیار شما قرار می‌دهد. بهتر است که کودکان خود را در زمان مشاهده کارتون انگلیسی همراهی کرده تا به امر آموزش تشویق شوند.

از بازی‌های مختلف پس از مشاهده کارتون انگلیسی استفاده کنید

کودکان با تماشای کارتون آموزش انگلیسی به کار بردن اصطلاحات انگلیسی در مکالمه روزمره را یاد می‌گیرند. پس از مشاهده کارتون انگلیسی توسط کودکان توصیه می‌شود که از بازی‌های مختلف جهت آموزش استفاده کنید. به کار بردن کلمات انگلیسی جدید در حین بازی به در امر یادگیری بسیار مفید خواهد بود. والدین هم می‌توانند در بازی با کودکان مشارکت کنند، در این حالت بازی بسیار جذاب تر خواهد شد. به علاوه والدین می‌توانند کلمات جدید انگلیسی را در طول زندگی روزانه با کودکان خود تمرین کنند.

 

کارتون آموزش انگلیسی
کارتون آموزش انگلیسی

 

چگونه کارتون انگلیسی تهیه کنیم؟

آموزش زبان انگلیسی با کارتون روشی خلاقانه جهت یادگیری زبان به کودکان است. کارتون آموزش انگلیسی فضای شادی را جهت آموزش کودکان فراهم می‌کند. از این رو باید کارتون مناسب برای کودکان را از منابع معتبر تهیه کرد. به طور کلی تهیه کارتون از دو راه امکان پذیر است. والدین می‌توانند کارتون انگلیسی را دانلود کرده و یا فلش محتوای کارتون را خریداری کنند.